Praca

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lekarz psychiatra lub lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Miejsce pracy: Limanowa

Zakres obowiązków: Praca w Poradni Zdrowia Psychicznego i/lub innych strukturach Centrum Zdrowia Psychicznego w Limanowej MEDI-LI-NORM.

Wymagania:

  • Dyplom potwierdzający specjalizację w dziedzinie psychiatrii lub w trakcie specjalizacji;
  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia;
  • Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy;
  • Pracę w doświadczonym, koleżeńskim, dynamicznym i zaangażowanym zespole terapeutycznym;
  • Wsparcie kadry zarządczej oraz wykwalifikowanego personelu;
  • Uczestniczenie w superwizjach zespołowych prowadzonych przez Profesora Andrzeja Cechnickiego z Kliniki Psychiatrii CMUJ;
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, kongresach.

Wymagane dokumenty: podanie i CV.

Zgłoszenia można wysłać na adres e-mail administracja@medilinorm.pl, w tytule wpisując „lekarz psychiatra” lub na adres pracodawcy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 605 333 814

Kliknij w link Klauzula informacyjna – proces rekrutacyjny aby zapoznać się z treścią dokumentu